Asociacija pradėjo žygius pas valdininkus

Nacionalinės sportininkų asociacijos atstovai – Justinas Kinderis, Marius Paškevičius ir Brigita Virbalytė – šiandien lankėsi pas Švietimo ir mokslo ministerijos kanclerį Tomą Daukantą.
Dviejų valandų susitikime buvo aptartos šiandieninės šalies sporto aktualijos ir problemos. Kancleris T. Daukantas supažindino su šiuo metu derinamu Kūno kultūros ir sporto įstatymo projektu. Tikimasi, kad šis įstatymas bus priimtas jau šioje Seimo pavasario sesijoje. Tačiau sporto visuomenė dar gali teikti pasiūlymus ir pataisas. Kancleris užsiminė ir apie Nacionalinio sporto centro idėją. Toks centras tarsi atkurtų reorganizuotą Lietuvos olimpinį sporto centrą (LOSC).
Nacionalinės sportininkų asociacijos atstovai išsakė savo nerimą dėl susidariusios sudėtingos sporto situacijos, kai nuo šių metų už sportininkų rengimą atsakingos sporto federacijos. Dauguma jų tam neturi pakankamai žmogiškųjų resursų, vis dar nėra išspręstas trenerių ir medicinos personalo įdarbinimo federacijose klausimas.
Per susitikimą kancleris T. Daukantas tikino, kad ir ateityje lauks Nacionalinės sportininkų asociacijos pasiūlymų ir idėjų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *