Oficialiai startuoja asociacijos narių registracija

Mieli sportininkai,

Praėjo keturi mėnesiai nuo Nacionalinės sportininkų asociacijos (NSA) pirmojo susirinkimo. Tikimės, kad tąkart patikėjote mūsų idėjomis ir kantriai laukėte žinių. Viskas vyko kur kas lėčiau nei tikėjomės – užtruko NSA įstatų keitimas, kitos procedūros. Tačiau net ir tada NSA steigėjai stengėsi dalyvauti sporto visuomenės gyvenime, įsigilinti į kai kurias opias sporto problemas – susitiko su Švietimo ir mokslo ministerijos kancleriu, prezidentas J. Kinderis dalyvavo naujojo Kūno kultūros ir sporto įstatymo pristatyme Seime.

Priminsime, kad jau veikia mūsų asociacijos internetinė svetainė www.sportininkuasociacija.lt. Čia visi kartu dalinsimės asociacijos naujienomis, o, svarbiausia, turime forumą, kuriame galėsime diskutuoti apie aktualias mūsų problemas, sieksime teisingiausių jų išsprendimo būdų. Išgirsti visų nuomonę ir ją susisteminti padės elektroninis balsavimas. Informacijos priėjimas forume bus diferencijuojamas atskiroms grupėms – svečiams, asociacijos nariams, Vykdomojo komiteto nariams, Atstovų tarybos nariams, Visuotiniam narių susirinkimui, asociacijos pripažintoms sporto šakų grupėms.

Labai prašome šią žinią kuo plačiau perduoti savo sporto šakų atstovams. Kol kas esame tik saujelė entuziastų, norinčių suvienyti įvairių sporto šakų atstovus ir kartu kurti sporto ateitį, tačiau kiekvieno Jūsų tapimas asociacijos nariu stiprins mus.

Taip pat prašome socialiniuose tinkluose pasidalinti nuoroda į asociacijos svetainę: www.sportininkuasociacija.lt. Lauksime Jūsų idėjų ir pasiūlymų dėl tolesnio svetainės ir forumo veikimo.

Labai svarbu, kad kartu bandytume bent iš dalies pakeisti sudėtingą šiandieninę sporto situaciją, todėl labai laukiame Jūsų indėlio visais mums rūpimais klausimais! Iki greito!

Nuoširdžiai,

Nacionalinės sportininkų asociacijos steigėjai

P.S. Norėdami bent kiek paskatinti naujų narių atėjimą, turime ir pirmąjį partnerių pasiūlymą – NSA nariams

„S-Sportas“ parduotuvės savo produkcijai suteiks 20-50 procentų nuolaidą.

Kontaktai:

info@sportininkuasociacija.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *